Kdo jede, kdo ne?

Které týmy jsou o Vánocích na koni? Které týmy jsou na dně? Kdo zatím dominuje v lize? Kdo hraje pod svoje možnosti?

Odpovědi hledejte níže v článku.

Nejdříve se podívejme na týmy, které hrají překvapivě dobře.

Boston Celitcs

Po rušné letní přestávce, kdy Danny Ainge získal k Paulu Piercovi Kevina Garnetta a Raye Allena, jsem byl velice zvědavý, jak to slavným Celts půjde. Stejně jako všichni ostatní jsem věděl, že budou dobří, ale takhle dobří? Nejenom, že jim to perfektně šlape dopředu, ale můžou se spolehnout také na obranu. A obrana vyhrává tituly. Semifinále východní konference je pro tenhle tým minimem, favoritem na titul ale u mě stále zůstavá San Antonio Spurs.

New Orleans Hornets

Hornets těží z návratu Predraga Stojakoviče a all-star hry Chrise Paula. S Chandlerem a Westem mají pod košem vystaráno. Osobně je pasuji na černého koně letošního play-off. Pokud zdraví vydrží…

Dále mě příjemně překvapili: Atlanta, Indiana a Washington. Dobře hraje taky Portland. Tak a teď: týmy hrající pod své možnosti.

Dallas Mavericks

Mluvit o týmu s aktuální bilancí 19/9 jako o zklamáni je možná drzost, ale já od boys Dirka Nowitzkého čekám víc. V posledních týdnech to vypadá, že sestava se konečně stabilizovala a začíná se více dařit Dirkovi. Co nechápu, je pokus s Jasonem Terrym na lavičce náhradníků! V Dallasu ale smutnit nemusí, očekávám, že v únoru už budou v čele západní konference.

Chicago Bulls

Bulls udrželi tým pohromadě, vyhli se nesmyslnému tradu Kobeho Bryanta. Čemu se ale nevyhli, to je výkonostní propad. Jejich útok je příliš závislý na střelcích z perimetru. K Benu Wallacovi nutně potřebují čtyřku, která by byla schopná odvést od perimetru pozornost. Klidně bych v tradu obětoval Nocioniho.

Miami Heat

Bilance 8/19 není pro šampiony s před dvou let nijak lichotivá. Dwayne Wade po zranění hraje výrazně pod svoje možnosti. Shaq má jen deset střeleckých pokusů na zápas. Jakmile se Wade stane starým známým D-Wadem a Shaq se dostane více do hry, Heat můžou bojovat o play-off.

Další týmy které zklamali: New York, New Jersey a trochu Houston.

Napište komentář