Rekapitulace prvního kola

Minule jsem předpovídal výsledek prvního kola play-off. To je teď již minulostí, takže malá rekapitulace je na místě.

Rekapitulaci začněme tentokrát na východě.

Východní konference

Detroit - Orlando 4:0

Trochu najivně jsem tipoval, že Magic uhrají alespoň dva zápasy, leč Pistons jim nedali ani "čuchnout". Rasheed Wallace se v play-off mění ve zvíře a hned to bylo poznat.

Cleveland - Washington 4:0

Tahle série vypadala ještě jasněji, než Detroit-Orlando. Nicméně jsem čekal, že Antawn Jamison dotáhne Wizards alespoň k jednomu úspěchu. Jenže když vám chybí dvě megahvězdy (Arenas, Butler), tak to se pak hraje blbě. LeBron zlepšil svojí hru oproti začátku sezóny o dvě patra, září i Drew Gooden.

Toronto - New Jersey 2:4

Kromě třetího a čtvrtého zápasu skončili všechny zápasy rozdílem menším než šest bodů. Dobře bráněného Chrise Boshe zastoupili rozehrávači Ford a Calderon, ale na to co předváděla dvojice Kidd-Carter však nestačili. Kidd například v utkání číslo tři zaznamenal neuvěritelný triple-double 16 bodů, 12 doskoků a 19 (!) asistencí.

Miami - Chicago 0:4

I přes kolísavé výkony v závěru základní části, i přes zranění ramene D-Wada se více než Bulls věřilo obhájcům titulu z Miami. Já jsem patřil mezi menšinu, která věřila Chicagu a vidíte. Heat vypadli rychleji, než si ti stačili uvědomit. Mladí Bulls hrají jako tým, hrají obranu, takže přestáli i několik střeleckých výpadků.

Západní konference

Dallas - Golden State 2:4

Tak tady se spálili snad všichni. Jen nejvěrnější fanoušci Warriors mohli doufat ve výhru svých hochů, ale stalo se. Nellie prostě na Dallas umí. Stephen Jackson skvěle bránil mnohem většího Dirka Nowitzkiho a spolu s Baronem Davisem dotáhl největší překvapení play-off za několik posledních let do konce.

Phoenix - LA Lakers 4:1

Očekávaný průběh, očekávaný výsledek. Kobe okolo sebe prostě nemá dostatek kvality. Lakers potřebovali, aby zahrál Lamar Odom, což se netalo. Suns své protivníky uběhali.

San Antonio - Denver 4:1

Osobně jsem čekal, že Nuggets budou více kousat. Zdá se, že Allen Iverson stále trpí Filadelfským syndromem. Hrál, jak je zvyklý, jeden na jednoho a snažil se Denver nést na svých zádech. Jenže ve většině případů měl proti sobě Bruce Bowena a neuspěl. Jeho úspěšnost střelby byla bídná. Je potřeba, aby si uvědomil, že hraje s kvalitními spoluhráči. Příští rok se vrátí Kenyon Martin, a jestli AI dokáže svojí hru jen trošku změnit, můžou se dít věci!

Utah - Houston 4:3

Vždy agresivní Utah nakonec dokázal zastavit ambiciózní Rockets. Tracy McGrady tak stále dosud nikdy nevyhrál sérii prvního kola play-off (již po šesté!). Carlos Boozer, Deron Williams a Memo Okur táhnou Jazz dál.

4 odpovědí na “Rekapitulace prvního kola”

 1. Rosemar

  Mysledm, že každfd,kdo na tyto stre1nky choded,nečeke1 jen ne1znaky,re1d se podedve1 na realitu,a zda někoho vedc potěšed jemně sešlehanfd zadeček na 1.fotce nebo ře1dně vycpelanfd na fotokole1ži,je věced ne1zoru či vkusu, důkazem jsou předchozed kriticke9 komente1ře k nekvalitned, me1lo důrazne9 pre1ci exekutora. A zavředt nebo si vybrat jine9 spank stre1nky me1 možnost každfd…To same9 plated o poveddke1ch, v jedne9 je sotva jeden-dva vfdprasky, jine1 se jimi hemžed…. cenzura už tady jednou bylaJarda

 2. mail order viagra 100mg

  Your thinking matches mine - great minds think alike!

 3. auto insurance

  That addresses several of my concerns actually.

 4. Moussa

  Ahoj, take9 se mi ledbed bedlfd šeředk:-) Kamare1dka větvičky zapedchla do zeminy a přiklopila zavařovaced lahved a vypěstovala si tak šeředk i růžičky. Za pokus by to ste1lo:-) ahoj Zuzana

Napište komentář