Zlí hoši letní přestávky

V dnešním článku shrnu několik událostí, které si představitelé NBA letos za rámeček určitě nedají.

Stephen Jackson (Indiana Pacers) - Rozehrávač se v letní přestávce prezentoval střelbou z pistole v nočním klubu. Jackson spolu s některými spoluhráči navštivil klub pro dospělé, kde došlo ke konfliktu během něhož obdržel ránu do tváře a byl sražen automobilem. V sebeobraně pak vystřelil do vzduchu. Indianě tento incident určitě nepomohl. Pacers se stále snaží získat zpět fanoušky, které ztratili v pověstné bitce s hráči Detroitu.

Sebastian Telfair (Boston Celtics) - Telfair se připletl do přestřelky v níž byl postřelen do nohy rapper Fabolous. Sebastian se k incidentu připletl zřejmě náhodou. Stejně jako Fabulous parkoval v garážích u restaurace vlastněné dalším rapperem Seanem Combsem (aka. Diddy, P. Didddy, Puff Daddy atd.). Zhruba ve stejný okamžik jako byl Fabulous postřelen byl okraden i Telfair - o šperky za cca 50.000 dolarů. Policie začala prověřovat Telfairův telefonický rozhovor bezprostředně po přepadení, kde komusi říkal: “Okamžitě sem přijeď a postarej se o to.” Krátce poté byl Faboulous postřelen…

Eric Musselman (Sacramento Kings) - Nový kouč Sacramenta se dostal do novinových titulků dříve, než výkony svého týmu na hřišti, jízdou v opilosti. Policisté mu něměřili 0,11 promile alkoholu v krvi (v Kalifornii je povoleno 0,08 promile).

Jedna odpověd na “Zlí hoši letní přestávky”

  1. Šindy

    To tam ještě neni Hardaway, kterej se popral s jednim fanouškem, kterej mu přijel nakopat prdel z Čech.

Napište komentář